Odcinek 20 – Filip Duszczak, InStream.io

itunes-logo-560x209 YouTube-icon-full_color rss

Odcinek 20 – Filip Duszczak, InStream.io
 
Kolejnym gościem naszej audycji jest Filip Duszczak, pomysłodawca, założyciel i obecny CEO platformy InStream.io.

Przypominamy: zawsze świeże informacje o naszych audycjach, a także ciekawe newsy powiązane z tematyką budowania własnego biznesu znajdziecie na www.facebook.com/failurepodcast

Kilka przemyśleń po rozmowie z Filipem:
PO PIERWSZE: Jestem bardzo ostrożny w używaniu słowa „startup”. Przede wszystkim jesteśmy biznesem, który musi zarabiać.
PO DRUGIE: Dopinamy kolejną rundę inwestycyjną, a środki z tej rundy chcemy przeznaczyć na pomnażanie SPRAWDZONEGO wcześniej modelu biznesowego.
PO TRZECIE: Będąc handlowcem czułem, że mam zbyt mały wpływ na produkt i samą ofertę. Wtedy zacząłem się zastanawiać co mogę zrobić, aby realnie zdobyć ten wpływ i móc budować/tworzyć własny produkt.
PO CZWARTE: Gdy jesteś na etapie studiów, warto iść na staż. Gdy chcesz budować firmę, warto zdobyć wcześniej doświadczenie „etatowe”.
PO PIĄTE: Ważne jest, aby umieć się zatrzymać, podziękować współpracownikom, budować ścieżkę rozwoju dla zespołu, aby nie stracić satysfakcji z własnej pracy i pracy z zespołem.
PO SZÓSTE: Jeśli mówimy, że wychodzi 1 na 10 startupów, to moim zdaniem sukces odnoszą te, które na wczesnym etapie potrafią uczyć się na własnych błędach.
 
Kontakt z Filipem:
Jeśli chcecie być pewni, że nie przegapicie kolejnych odcinków – kliknijcie w nasz Facebook i/lub zapiszcie się na nasz poniższy newsletter. Zagwarantujecie sobie wówczas pewność, że będziecie pierwszymi osobami, które dowiedzą się o kolejnych odcinkach naszej audycji.


Jeśli chcesz otrzymywać informacje o kolejnych odcinkach na bieżąco, zostaw nam swój e-mail. Obiecujemy, że nie wyślemy żadnego spamu, dbamy o Twoją prywatność i Twoje dane.

Email marketing software powered by FreshMail