Odcinek 19 – Grzegorz Kordeczka, WebDoctor / eMarketing.pl

itunes-logo-560x209 YouTube-icon-full_color rss

Odcinek 19 – Grzegorz Kordeczka, WebDoctor / eMarketing.pl
 

W 19. odcinku rozmawiamy z Grzegorzem Kordeczką

Przypominamy: zawsze świeże informacje o naszych audycjach, a także ciekawe newsy powiązane z tematyką budowania własnego biznesu znajdziecie na www.facebook.com/failurepodcast

Kilka przemyśleń po rozmowie z Grzegorzem:

PO PIERWSZE: Kiedy Klient przychodzi i czujesz, że możesz mu pomóc w inny sposób, a Klient upiera się przy innej – to niekoniecznie musi być osoba, która powinna zostać Twoim Klientem.

PO DRUGIE: Jeśli chcesz przekonać Klienta, aby został Twoim Klientem, musisz powiedzieć mu bardzo wiele na temat planowanych działań i nabyć dobrą umiejętność słuchania.
PO TRZECIE: Nie trzymaj Klienta na siłę wiążąc go 12/24/36 miesięcznymi umowami. Dostarcz jakościowy produkt, którego Klient potrzebuje, a sam będzie chciał zostać przy sobie.
PO CZWARTE: Problemem nie jest osiągnąć porażkę. Problemem jest nie wyciągać z niej wniosków na przyszłość.
PO PIĄTE: Dobrze jest przekuć porażkę na swój sukces.
PO SZÓSTE: Osiągają porażkę powinieneś się martwić. Ale nie martw się za długo. Zacznij działać. Im szybciej, tym lepiej. Jedyną osobą, która może Wam pomóc, jesteście Wy sami.
PO SIÓDME: Warto dbać o relacje z innymi, ponieważ w długim terminie zwróci się to dla Ciebie z nawiązką. Szczególnie w tych trudnych chwilach.
 
Kontakt z Grzegorzem:
– Facebook: Grzegorz Kordeczka
– E-mail: g.kordeczka@webdoctor.pl
Jeśli chcecie być pewni, że nie przegapicie kolejnych odcinków – kliknijcie w nasz Facebook i/lub zapiszcie się na nasz poniższy newsletter. Zagwarantujecie sobie wówczas pewność, że będziecie pierwszymi osobami, które dowiedzą się o kolejnych odcinkach naszej audycji.


Jeśli chcesz otrzymywać informacje o kolejnych odcinkach na bieżąco, zostaw nam swój e-mail. Obiecujemy, że nie wyślemy żadnego spamu, dbamy o Twoją prywatność i Twoje dane.

Email marketing software powered by FreshMail