Odcinek 18 – RightStartup, Wrocław (8 grudnia 2016)

itunes-logo-560x209 YouTube-icon-full_color rss

Odcinek 18 – Zapis audio wydarzenia RightStartup (8 grudnia 2016 we Wrocławiu)
 
Czas na kolejny odcinek FailurePodcast.pl, w którym AŻ 3 GOŚCI 😉
Tym razem trochę w inny sposób niż zwykle, ponieważ wspólnie z organizatorami wydarzenia RightStartup we Wrocławiu, postanowiliśmy udostępnić Wam zapis audio prelekcji z wydarzenia (https://www.facebook.com/events/1665329107096812/).
Posłuchacie:
– Piotr Zaniewicz (CEO, RightHello) – Piotr był też gościem FailurePodcast.pl w 13. odcinku (www.failurepodcast.pl/013) – temat prelekcji: „Wchodzenie na rynki międzynarodowe – błędy jakich można uniknać.”
– Sergey Butko (CMO, CallPage) – „Marketing w startupie: Porady i błędy”
– Filip Duszczak (CEO, InStream.io) – „21 miesięcy startupu i 21 kosztownych błedów.”
Bez zbędnego przedłużania – zachęcamy do skorzystania z tej świątecznej dawki wiedzy 3-ech prelegentów RightStartup we Wrocławiu. Dziękujemy RightHello za organizację wydarzenia.
Jeśli chcecie być pewni, że nie przegapicie kolejnych odcinków – kliknijcie w nasz Facebook i/lub zapiszcie się na nasz poniższy newsletter. Zagwarantujecie sobie wówczas pewność, że będziecie pierwszymi osobami, które dowiedzą się o kolejnych odcinkach naszej audycji.


Jeśli chcesz otrzymywać informacje o kolejnych odcinkach na bieżąco, zostaw nam swój e-mail. Obiecujemy, że nie wyślemy żadnego spamu, dbamy o Twoją prywatność i Twoje dane.

Email marketing software powered by FreshMail