Odcinek 17 – Michał Bąk, Elivo.pl / Marketing i Biznes

itunes-logo-560x209 YouTube-icon-full_color rss

Odcinek 17 – Michał Bąk, Elivo.pl / Marketing i Biznes
 

W odcinku 17. FailurePodcast.pl rozmawiamy z Michałem Bąkiem, który popełnił niedawno świetny artykuł „99 grzechów przedsiębiorcy” idealnie wpisujący się w otwarte mówienie o swoich błędach, na którym tak nam zależy w FailurePodcast.pl

Przypominamy: zawsze świeże informacje o naszych audycjach, a także ciekawe newsy powiązane z tematyką budowania własnego biznesu znajdziecie na www.facebook.com/failurepodcast

Kilka rad, wniosków i przemyśleń z rozmowy z Michałem:
PO PIERWSZE: Zmiana stylu życia miała kluczowy wpływ na moje podejście i efekty w biznesie.
PO DRUGIE: Nie popadaj w pułapkę braku kontroli nad cashflow w firmie. Szczególnie w okresie gdy jest dobrze.
PO TRZECIE: Chęć posiadania własnej decyzyjności i sprawdzania własnych pomysłów rzuciła mnie na ścieżkę przedsiębiorcy.
PO CZWARTE: Podstawowym problemem nas jako firmy, która działa w mniejszym mieście jest rekrutacja zespołu.
PO PIĄTE: Działamy z małego miasta i w ogóle nie odczuwamy problemu z pozyskiwaniem Klientów. Jesteśmy idealnym przykładem na to, że biznes można prowadzić także spoza wielkich ośrodków miejskich.
PO SZÓSTE: Wykorzystujemy MarketingiBiznes.pl jako dodatkowy portal i nasze dodatkowe źródło generowania/pozyskiwania leadów.
 
Kontakt z Michałem:
– Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=1014610180
– LinkedIn: https://pl.linkedin.com/in/michał-bąk-4ba68999/en
– E-mail: michal@elivo.pl
Jeśli chcecie być pewni, że nie przegapicie kolejnych odcinków – kliknijcie w nasz Facebook i/lub zapiszcie się na nasz poniższy newsletter. Zagwarantujecie sobie wówczas pewność, że będziecie pierwszymi osobami, które dowiedzą się o kolejnych odcinkach naszej audycji.


Jeśli chcesz otrzymywać informacje o kolejnych odcinkach na bieżąco, zostaw nam swój e-mail. Obiecujemy, że nie wyślemy żadnego spamu, dbamy o Twoją prywatność i Twoje dane.

Email marketing software powered by FreshMail