Odcinek 14 – Piotr Piasek, Wolves Summit

itunes-logo-560x209 YouTube-icon-full_color rss

Odcinek 14 – Piotr Piasek, Wolves Summit
 
Naszym gościem w 14. odcinku jest Piotr Piasek, jeden z organizatorów Wolves Summit, jak sam o sobie mówi – przedsiębiorca z zamiłowania.
PO PIERWSZE: Najważniejszym wskaźnikiem dla naszego biznesu opartego o organizację eventu jest utrzymanie wysokiej jakości wydarzenia i satysfakcji uczestników.
PO DRUGIE: Pomimo, że na zewnątrz często najważniejszym wskaźnikiem dla eventu jest ilość uczestników – to nie jest to najważniejsze.
PO TRZECIE: Wymyśliliśmy zorganizowanie spotkań dla uczestników, ale nie mieliśmy żadnego systemu do ich organizacji. Dlatego w ramach pierwszej edycji zorganizowaliśmy 400 spotkań (startupów, inwestorów, korporacji) siedząc nad tym… 36 godzin!
PO CZWARTE: Czynnikiem, który pozwalał i pozwala nam rosnąć jest ciągłe poszukiwanie najlepszych doświadczeń i elementów konferencyjnych dla poszczególnych grup zainteresowanych naszym wydarzeniem.
PO PIĄTE: Patrzymy na to co działa na innych eventach, które odnoszą międzynarodowy sukces i staramy się adaptować to co przynosi efekty. Mając na uwadze także te długofalowe rezultaty.
PO SZÓSTE: Najważniejsze to prostować niedociągnięcia tak, aby w ostatecznym odbiorze nikt nie wiedział, że „tu coś poszło nie tak”.
Mówiliśmy o Wolves Summit, Pioneers Festival, InfoShare, Slush i wielu innych.
Kontakt:
Piotr Piasek
Dziękujemy za kolejnego odcinka FailurePodcast.pl. Zapraszamy za 2 tygodnie po kolejną dawkę wiedzy i inspiracji!
Jeśli chcecie być pewni, że nie przegapicie kolejnych odcinków – kliknijcie w nasz Facebook i/lub zapiszcie się na nasz poniższy newsletter. Zagwarantujecie sobie wówczas pewność, że będziecie pierwszymi osobami, które dowiedzą się o kolejnych odcinkach naszej audycji.


Jeśli chcesz otrzymywać informacje o kolejnych odcinkach na bieżąco, zostaw nam swój e-mail. Obiecujemy, że nie wyślemy żadnego spamu, dbamy o Twoją prywatność i Twoje dane.

Email marketing software powered by FreshMail