Odcinek 13 – Piotr Zaniewicz, RightHello

itunes-logo-560x209 YouTube-icon-full_color rss

Odcinek 13 – Piotr Zaniewicz, RightHello
 
Po wakacyjnej przerwie wracamy do Was pełni energii i przemyśleń z NOWYM i ODŚWIEŻONYM podcastem. Bez zbędnego przedłużania, zapraszamy do przesłuchania rozmowy z Piotrem Zaniewiczem z RightHello.
Pamiętaj, że najlepszym źródłem utrzymania kontaktu z nami jest nasz Facebook – http://facebook.com/failurepodcast/
 
Kilka rad, wniosków i przemyśleń z rozmowy z Piotrem:
PO PIERWSZE: E-mail działa świetnie jeśli jest dobrze stargetowany i dobrze napisany. Wszyscy idą w Facebooka, Twittera, LinkedIn, a stary e-mail nadal jest świetnym narzędziem.
PO DRUGIE: Agencje są często kompletnie niegotowe do wsparcia B2B. Tutaj jest nasza „nisza” i specjalizacja, którą rozwijamy.
PO TRZECIE: Uważam, że projekty B2C są trudniejsze do zrobienia niż te kierowane na rynek biznesowy (B2B).
PO CZWARTE: Na początku prowadzenia swojej firmy TRZYMAJ FOCUS. Chodzi o to, aby nie robić wszystkiego na raz, ale robić jedną rzecz i robić ją bardzo dobrze.
PO PIATE: Wydziel obszary eksperymentalne, które jesteś gotowy odrzucić, ale koncentruj się na codzień przede wszystkim na tym jednym, najważniejszym. FOCUS!
PO SZÓSTE: Zawsze skupiaj się na Kliencie. Nie pozwól, aby w ferworze pracy i rozwoju zapomnieć o tym, że to Klient jest najważniejszy.
PO SIÓDME: Rozwijając biznes i budując struktury firmy, pamiętaj aby dbać o komunikację i dobry obieg tej komunikacji w firmie.
PO ÓSME: Jeśli chcesz myśleć o inwestycji, przede wszystkim rozpocznij ten proces dużo wcześniej. Jest to proces, który zawsze się przedłuża i trwa dłużej niż pierwotnie zakładasz.
PO DZIEWIATE: „Nie pokazuj, że Ci zależy”. Czasami warto rozmowy o kolejnej rundzie rozpocząć tuż po zamknięciu poprzedniej. Wtedy rozmawia się „na luzie”, ponieważ nie ma presji czasu i budżetu pod kątem pozyskania niezbędnego kapitału.
PO DZIESIATE: Miej jasną wizję co chcesz zrobić i osiągnąć. Pokaż potencjalnym inwestorom, że masz tą wizję i będziesz wkładać w ten biznes swoje serce. To nie liczby i KPI są najważniejsze, ale udowodnienie swojej wiary, wizji i pomysłu na biznes.
PO JEDENASTE: Rozwój mój, otoczenia, biznesu i wszystkich ludzi dookoła jest największym źródłem mojej codziennej motywacji.
PO DWUNASTE: Zatrudnij się wcześniej w rozwijającej się firmie. To oczywiście nigdy nie dorówna takiemu doświadczeniu, jakim jest prowadzenie własnego biznesu, ale na pewno jest dobrą nauką, z której możesz wiele wyciągnąć w przyszłości.
PO TRZYNASTE: WFIO by Horowitz – We’re Fucked, It’s Over – takie sytuacje zdarzały się nam regularnie, ale świetnym uczuciem jest wychodzić z opresji, która początkowo mogła doprowadzić do kompletnego upadku naszego biznesu. Pokonywanie kolejnych wyzwań daje nowej energii do dalszego działania.
 
Kontakt z Piotrkiem:
Dziękujemy za odsłuchanie pierwszego odcinka drugiej serii. Zapraszamy za 2 tygodnie po kolejną dawkę wiedzy i inspiracji!
Jeśli chcecie być pewni, że nie przegapicie kolejnych odcinków – kliknijcie w nasz Facebook i/lub zapiszcie się na nasz poniższy newsletter. Zagwarantujecie sobie wówczas pewność, że będziecie pierwszymi osobami, które dowiedzą się o kolejnych odcinkach naszej audycji.


Jeśli chcesz otrzymywać informacje o kolejnych odcinkach na bieżąco, zostaw nam swój e-mail. Obiecujemy, że nie wyślemy żadnego spamu, dbamy o Twoją prywatność i Twoje dane.

Email marketing software powered by FreshMail