Odcinek 12 – Bartłomiej Postek, Funmedia/Lerni (cz. 2)

itunes-logo-560x209 YouTube-icon-full_color rss

Odcinek 12 – Bartłomiej Postek, CEO Funmedia & Founder Lerni
 
Dziś kończymy pierwszą serię naszej audycji i kontynuujemy rozmowę z Bartkiem Postkiem na temat branży ed-tech, znanej bardziej jako e-learning. W kolejnej części, kontynuujemy historię Funmedia i przemian tej firmy, sporo rozmawiamy o Dolinie Krzemowej. Poruszamy także bardzo istotny wątek motywacji przedsiębiorcy do codziennej, ciężkiej pracy.
 
Kolejne rady Bartka Postka z drugiej części naszej rozmowy:
RADA 12: Weryfikuj partnerów, obietnice „gwarancji sprzedaży” i monetyzacji produktu tworzonego dla tych partnerów.
RADA 13: Lecąc za Ocean, przygotuj się na wykorzystanie możliwości networkingowych jakie daje Dolina Krzemowa.
RADA 14: Zastanów się czy potrafisz opisać swoją firmę w 60 sekund i co jest nadrzędną wartością w Twoim produkcie/usłudze? Pozwoli Ci to lepiej zrozumieć co jest najważniejsze w Twoim biznesie.
RADA 15: Nie trać kontaktu z produktem i swoimi użytkownikami. Bądź w centrum tworzenia wartości dla użytkowników i klientów swojego produktu.
RADA 16: Nielogicznym byłoby gdybyśmy wszyscy jednocześnie ryzykowali. Odpowiedź na pytanie co wybrać: etat vs. własna firma wcale nie jest i nie powinna być taka oczywista, nawet dla przedsiębiorcy.
RADA 17: Wizualizuj co najgorszego może się stać jeśli „wszystko nie wyjdzie” i zastanów się czy ta wizja rzeczywiście jest taka przerażająca.
RADA 18: Trzeba sobie pomagać.
 
Kontakt z Bartkiem:
Dziękujemy za wysłuchanie ostatniego odcinka pierwszej serii. Zachęcamy do nadrobienia ewentualnych zaległości na www.failurepodcast.pl 🙂
Jeśli chcecie być pewni, że nie przegapicie rozpoczęcia kolejnej serii – po wakacjach – kliknijcie w nasz Facebook i/lub zapiszcie się na nasz poniższy newsletter. Zagwarantujecie sobie wówczas pewność, że będziecie pierwszymi osobami, które dowiedzą się o ponownym starcie naszej audycji.


Jeśli chcesz otrzymywać informacje o kolejnych odcinkach na bieżąco, zostaw nam swój e-mail. Obiecujemy, że nie wyślemy żadnego spamu, dbamy o Twoją prywatność i Twoje dane.

Email marketing software powered by FreshMail