Odcinek 9 – Michał Sadowski, Brand24

itunes-logo-560x209 YouTube-icon-full_color rss

Odcinek 9 – Michał Sadowski, Brand24
 
Tym razem naszym gościem jest Michał Sadowski, jeden z bardziej znanych polskich przedsiębiorców sceny startupów technologicznych, CEO Brand24. Polecamy rozmowę z Michałem, który pokazuje, że nawet najlepsi zmagają się z trudnościami na drodze do realizacji swojego sukcesu.
Rady Michała i wnioski z rozmowy:
RADA 1: Zawsze wnikliwie analizuj zachowania klientów na stronie swojego projektu.
RADA 2: Wyróżniaj się produktem i jego użytecznością.
RADA 3: Nie tylko produkt jest głównym wyznacznikiem sukcesu. Obsługa klienta również pozwala się wybić z tłumu konkurencji.
RADA 4: Angażuj się w bezpośrednią obsługę klienta, poznajesz w ten sposób podstawowe problemy z jakimi zmagają się Twoi klienci i jak wykorzystują Twoje narzędzie.
RADA 5: Ekscytujące i nowe momenty w życiu Twojego projektu pomagają utrzymać motywację i unikać wypalenia.
RADA 6: Regularnie weryfikuj proces zakupu, aby być pewnym że produkt działa i co można jeszcze usprawnić dla potencjalnego klienta (kreacje, proces płatności, treści, itd.)
RADA 7: Staraj się być konkretny w tym co robisz i nie trać zbędnego czasu.
RADA 8: Praca jest moim hobby, a to pozwala mi pracować nie tylko w biurze, ale także „mobilnie” np. w trakcie zakupów czy siedząc na plaży.
RADA 9: Uderzaj do klientów samodzielnie. Sprzedaż w początkowej fazie powinna być jak najmniej zautomatyzowaną rzeczą w firmie. Nikt nie jest w stanie lepiej zainteresować produktem niż Ty sam.
Kontakt z Michałem:
Dzięki za wysłuchanie podcastu i lekturę notatek. Zapraszamy ponownie 24 maja na rozmowę z Bartoszem Idzikowskim, z którym porozmawiamy o projekcie LockMe.


Jeśli chcesz otrzymywać informacje o kolejnych odcinkach na bieżąco, zostaw nam swój e-mail. Obiecujemy, że nie wyślemy żadnego spamu, dbamy o Twoją prywatność i Twoje dane.

Email marketing software powered by FreshMail