Odcinek 8 – Przemysław Kadula, Notatek.pl

itunes-logo-560x209 YouTube-icon-full_color rss

Odcinek 8 – Przemysław Kadula, Notatek.pl / Skillveo
 
W 8. odcinku audcyji #FailurePodcast rozmawiamy o projektach edukacyjnych z Przemkiem Kadulą, twórcą portalu Notatek.pl oraz platformy Skillveo.
Kilka rad i startupowych myśli Przemka:
RADA 1: Porażka następuje wtedy gdy Ty – jako osoba – przestajesz się rozwijać. Rozwój powinien być jednym z elementów Twojej motywacji.
RADA 2: Klasyk: realizuj pomysł oparty o własne potrzeby.
RADA 3: Gdy robisz coś nowego, pamiętaj że jednym z Twoich wyzwań może być edukacja rynku. Rynek musi zrozumieć Twój model biznesowy i sposób działania.
RADA 4: Dbaj o budowę serwisu, jego SEO oraz jakość contentu, aby dobrze wypozycjonować treści, które publikuje społeczność Twojego serwisu.
RADA 5: Ciężko jest budować ideę i społeczność serwisu jeśli nie wychodzisz do tej społeczności i z nią nie rozmawiasz.
RADA 6: Jako founder projektu, musisz być gotowy na roller-coaster własnego nastroju.
RADA 7: Ucz się przez działanie. Metoda prób i błędów niejednokrotnie jest bardziej skuteczna niż lektura licznych książek.
RADA 8: Korzystaj z wiedzy mentorów, którzy mają praktyczne doświadczenie i sukcesy w realizacji różnych biznesów.
RADA 9: Uczelnie już nie mają monopolu na edukację. Wiedza online jest obecnie dostępna dla każdego, z dowolnego miejsca na świecie.
Kontakt z Przemkiem:
Ogromne dzięki za to, że ponownie byliście z nami. Na kolejny odcinek #FailurePodcast zapraszamy 10 maja w godzinach wieczornych. Naszym następnym gościem będzie Michał Sadowski, CEO Brand24.


Jeśli chcesz otrzymywać informacje o kolejnych odcinkach na bieżąco, zostaw nam swój e-mail. Obiecujemy, że nie wyślemy żadnego spamu, dbamy o Twoją prywatność i Twoje dane.

Email marketing software powered by FreshMail